.

.

Барел се Тркалаат Бар Essentials Коктел Миксери - Валкани Мартини Микс - Маслиново Саламура - рачно изработени во САД - Мала Серија Пие Мешавина - Маслиново Сок - 25.4 Унца Ма

Барел се Тркалаат Бар Essentials Коктел Миксери - Валкани Мартини Микс - Маслиново Саламура - рачно изработени во САД -

DEN 0.00

Износот
Залиха

УЖИВАЈТЕ во СОВРШЕН ВАЛКАНИ МАРТИНИ ДОМА : Нашата Мартини Микс ќе осигура дека ќе го добиете совршен коктел-бар квалитет на пијат, во секое време.Се комбинираат со вотка, или џин и сува vermouth, се тресат или се промешува, а потоа процедете во чаша со мраз.Тоа е наједноставниот начин да се направи вашиот омилен коктел пијалоци во вашиот дом.ПРЕМИУМ СОСТОЈКИ : Ние се користи вистински маслиново саламура во нашите валкани мартини сок.Состојки се секогаш подредени, мери, и што се истражува, од страна на рака, за да се обезбеди само најдобрите квалитетни состојки се направи тоа во секоја серија.НАПРАВЕТЕ ВАШИОТ МАРТИНИ издвоите : Барел се Тркалаат Бар Essentials маслиново саламура е најлесниот начин за да додадете нешто посебно за вашите валкани мартини.Нашите пијат микс е моќен маслиново удар што ќе liven до вашиот пијалок и импресионира вашите гости.Суштинските коктел миксер треба во вашиот пијалок кабинетот!.ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО САЛАМУРА : Нашите валкани мартини сок содржи вистински маслиново саламура од нашата Зелена Џеј Гастрономски Маслинки кој му дава миксер своите премиум вкус!Внимателно измерени и да се следат за да се одржи квалитетот, секое шише е brimming со автентична маслиново вкус.ЛЕСНО да се РЕКРЕИРААТ на ВАШИОТ ОМИЛЕН ПИЈАЛОК : Вие навистина не може да тргне наопаку со нашите маслиново сок.Нашите рецепти се дизајнирани за да се осигура можете да уживате во совршен пијалок, во секое време, со минимални гужва.Едноставно истурете, промешајте и уживајте! (Маслиново гарнитури од нашата сестринска фирма Зелена Џеј Гастрономски е задолжително, но се препорачува, завршувањето на допир!).Вкус : Класичен | Големина : 12.7 Fl Мл (Пакување од 2).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи