.

.

MroMax М5 x 75мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки Сребро Сива 10Pcs

MroMax М5 x 75мм Машина Завртки Пан Филипс Крстот Главата на Завртката 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи

DEN 0.00

Износот
Залиха

【Димензии】- Модел : M5 x 75мм;Завртка Должина : 75mm/2.95"; Теренот : 0.8 mm / 0.03" ; Завртка Главата Кол : 9.5 mm / 0.37". 【Материјал】- Направени на 304 Нерѓосувачки Челик Материјал, Passivation Заврши, силни и издржливи.Исто така има добра отпорност на корозија и не е лесно да ' рѓа. 【Карактеристики на производот】- Пан глава на машина завртки, Филипс диск.Метрички машина завртки за универзална употреба. 【Апликација】- Широко се користи во правец на енергија индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, заштита на животната средина машини, итн. 【Пакет Содржина】- 10 Pcs x Пан Крстот Главата на Завртката.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи