.

.

uxcell M8x12mm Рамна Глава на Машина Завртки Внатрешна Хексадецимален Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи Завртки 10Pcs

uxcell M8x12mm Рамна Глава на Машина Завртки Внатрешна Хексадецимален Завртки 304 од не ' Рѓосувачки Челик сврзувачки елементи

DEN 179.76

Износот
Залиха

[Спецификација] : ) Модел : M8x12mm; Материјал : 304 од не 'Рѓосувачки челик; Завртка Вкупна Должина : 12mm/0.47"; Теренот : 1.25 mm / 0.049"; Завртка Главата Кол : 16mm / 0.63"; Внатрешните Хексадецимален Кол. : 5mm/0.2"; Завртка Ритам Тип : Внатрешна Хексадецимален. [100% СОЛИДНА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК] : ) Овие Рамна Глава Завртки се направени од 304 од не ' Рѓосувачки Челик кој е еден од највисоките форми на отпорни на корозија метали, што го прави трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес. [ЗАВРТКИ ДЕКА МОЖЕ да ЗАВИСИ] : ) Нашиот Рамна Глава на Машина Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба.Оваа нерѓосувачки е супериорен во однос на редовните челик и обезбедува одлични ' рѓа отпор. [ГОЛЕМА за ДА се ЗАДРЖИ ОКОЛУ] : ) Гром од нерѓосувачки хардвер е одлично да се има околу за употреба во влажни средини.Тие се силни, отпорни на корозија и ќе ги поддржува сите на вашите проекти. [ШИРОКО се КОРИСТИ ВО] : ) ветар индустрија, воздушната индустрија, канцелариска опрема индустрија, петрохемиската индустрија, електроника индустрија, комуникација индустрија, бродоградба индустрија, машини, итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи