.

.

M4 x 25мм Решетка Глава на Машина Завртки 50 КОМПЈУТЕРИ, Филипс Диск, Полн Тема, Машински Конец, 18-8 од не ' Рѓосувачки Челик 304, Светол Финиш

M4 x 25мм Решетка Глава на Машина Завртки 50 КОМПЈУТЕРИ, Филипс Диск, Полн Тема, Машински Конец, 18-8 од не ' Рѓосувачки

DEN 0.00

Износот
Залиха

Глава Тип : Филипс Решетка Главата, Главата Големина : 8.71 x 2.33 mm (D*H).Тема Големина:М4; Конец Тип : Груб Навој/ unc завршетоци со; Конец Стил : Десната Рака.Надворешноста Крај : Светол Финиш; Боја : Сребро На Ѕвонење.Направени на 304 нерѓосувачки челик (без слој надвор), обезбедува добра цврстина и отпорност на корозија во лоши средини.Завртка Должина:25mm ( мерено од под главата ); Пакет : 50 КОМПЈУТЕРИ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи