.

.

Злато Лицето Маска, Blackhead Смена Кора Исклучување на Лицето Маски Длабоко во Порите Чистење Навлажнувачки Прочистувачките за Сите Типови на Кожа

Злато Лицето Маска, Blackhead Смена Кора Исклучување на Лицето Маски Длабоко во Порите Чистење Навлажнувачки Прочистувачките

DEN 0.00

Износот
Залиха

Длабоко Чистење Маска : злато кора off маска ќе го извлекува blackhead, нечистотии, нечистотии , вишокот на нафта и загадувачи ефикасно.Тоа им помага да се отстрани blackheads, акни и лицето нечистотија, оставајќи ја затегнува кожата сјајна и блескава.Ефективни Природни Состојки : ги Комбинира анти-стареењето и анти-навремено моќни состојки, збогатен со моќна комбинација на Витамин & Хијалуронска Киселина.Се зголемува содржината на колаген во кожата, интензивно го moisturizes, ја подобрува еластичноста, smooths брчки и фини линии, го забавува процесот на стареење.Заличи Негуваат Кожата : златна маска што ја остава кожата посветла, повеќе рафинирано, plumper, построги.Тонот на кожата е видливо посветла и новак, зголемена порите се погледне на построги и текстура на кожата да се појави рафинирани.Ви помага целна униние, фини линии & брчки, за да се постигне прозрачна и регенериран кожата.Решавање на Порите Блокада : Тоа може ефикасно остварување порите мазна и реши проблемот на порите блокада, овозможувајќи им на кожата да ги апсорбира производи за нега на кожата без да се пречка и да се подобри absorptive капацитет на производи за нега на кожата.Правење на вашиот кожата поцврста и заличи.За Сите Типови на Кожа : Работи за сите типови на кожа и кожни проблеми.Идеален за разни типови на кожа, како акни, мазна кожа, јагода носот, големи пори, blackheads.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи