.

.

liyusae Коњ Маска - Mesh Очи и Уши, Дише Ткаенина, УВ Долг Нос Маска за Заштита на Коњ, Маска, Мека Мрежа Коњ, Маска, со Уши

liyusae Коњ Маска - Mesh Очи и Уши, Дише Ткаенина, УВ Долг Нос Маска за Заштита на Коњ, Маска, Мека Мрежа Коњ, Маска, со

DEN 0.00

Износот
Залиха

Лесен дизајн : коњ летаат маска со ушите мека и еластична се водат со уши и јасно око мрежа за непречен визија.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Солза-отпорни мрежа е многу издржливи летаат хаубата за коњи, мала тежина, и ефикасен во заштитен вашиот коњ од сончева Светлина и други оштетувања.Одлична вентилација : Обезбедување breathability, оваа маска ја штити очите и ушите, истовремено овозможувајќи носот да биде целосно отворен.Идеален дизајн за еден коњ што ги отстранува рака-на летаат маски за коњи, со ушите.Од суштинско значење коњите додаток : Совршен за leisurely вози, пасење во пасиште, и конкуренција.Почетник, hobbyist, и конкурентна велосипедисти ќе им се допадне на леснотијата на користење, а нивните коњи уживаат удобно се вклопуваат.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ - Сите производи подлежат на ригорозни квалитет овде, во нашето седиште.Од солза тестови, за да се загрее изложеност; ние ги испита сите степени на издржливост и копија ова тестирање, со обезбедување на квалитет.Вообичаена големина на : (L) се погодни за повеќето коњи (15*20*28 инчи)Мулти бои за да изберете од и живописни бои треба да биде лесно да се најде на вашиот коњУдобно се вклопуваат : Изградени на високо-квалитетни водат materialthis летаат маска е дизајниран за максимална удобност како заштитник капа за вашиот horse As еден покривање, таа ги опфаќа коњ од лицето на ears Made да одговара со добро-строен мерења, оваа маска е идеален за close, сигурно одговара360°ФИЗИЧКА ЗАШТИТА : Едно парче се возеше летаат маска без било кука и јамка fastenerswhich не само што ќе ги подобри удобно fitbut исто така целосно ги штити лицето и очите!!!Инструкции : Миење На Рацете Се Препорачува.Не Кајгана.Ако Имате Било Какви Прашања За Овој Производ, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт.Вашето Задоволство Е Најважно За Нас.Ние Ќе Се Потрудиме Да Ви Обезбеди Услуги И Да Ви Обезбеди Со Најдобрите Шопинг Искуство.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи