.

.

Б Blesiya Модел Маска Лента Сликарство Декоративни Брза Лента 2 Тркалаат Вода Растворувач Отпорни На Хартија За Брза Лента

Б Blesiya Модел Маска Лента Сликарство Декоративни Брза Лента 2 Тркалаат Вода Растворувач Отпорни На Хартија За Брза Лента

DEN 0.00

Износот
Залиха

Лесно да се откине, лесен за употреба.Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки.Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи.Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста.Модел Занает Прецизност маскирање лента.Опис : - Модел Занает Прецизност маскирање лента. - Прецизност и сложена маскирање, Висока температура, растворувач отпор, брзо паста. - Одлично за моделирање, airbrushing, уметност, внатрешна декорација, занает, хоби, па дури и оние помали diy задачи. - Лесно да лупам, солза по напуштање без лепак, зелена еколошки. - Лесно да се откине, лесен за употреба.Спецификација : - Материјали : Хартија - Ширина : 4mm Должина за секој roll : Прибл.18 милиони / 708.66 во. - Боја : Yellow Package Вклучува : 2 x Тркалаат Модел Сликарство Маскирање Tape Note : ве Молиме овозможи 1-3мм се разликува поради прирачник за мерење.Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.Ние се стремиме да понуди 5 ѕвезди на Услуги во испорака, испорака и услуга по продажбата.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи