.

.

12pcs Пластични Пневматик Вентил Капи, Херметички Печат Завртка-На Автомобил Велосипед Гуми Матични Прашина Покрива со Црвен Печат Прстен за SUV, Велосипед, Мотор, Кам?

12pcs Пластични Пневматик Вентил Капи, Херметички Печат Завртка-На Автомобил Велосипед Гуми Матични Прашина Покрива со

DEN 0.00

Износот
Залиха

На пневматик капи функција гума О-прстен заптивка внатре што се обезбеди подобрена печат да помогне да се спречи истекување на воздух.Анти-лизга ленти на површината на автомобил пневматик вентил капи, тоа е лесно да завртка со прстите, го инсталирате или отстраните лесно кога проверете ги вашите гуми воздушен притисок без алатки.Направени од високо квалитетни и издржливи пластични материјали, анти-корозија и не се грижи за разделување.Должината на велосипеди тркала капи е 0.5"/13mm, надворешниот дијаметар е 0,4"/10мм, кој одговара за повеќето пневматик вентил, одлична замена за вашиот недостасува вентил матични капи.Пластични вентил капи се погодни за повеќето автомобили, камиони, мотоцикли, ЏИП, мотоцикли, мотоцикли, коли, трицикли, приклучни велосипеди, електрични автомобили и авто рамнотежа скутери.Широко се користи во автомобил поправка продавници и капа замена за дома возило гуми.Пакување : 12pcs Пластични Пневматик Вентил Капи.Пакување : 12pcs Пластични Пневматик Вентил Капи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи