.

.

uxcell М8 x 17 x 30мм Завртка на Мебел Планирам Израмнување Нозете на Подот Заштитник Подлога Прилагодливи Leveler со Т-ореви за Стол Нога 4pcs

uxcell М8 x 17 x 30мм Завртка на Мебел Планирам Израмнување Нозете на Подот Заштитник Подлога Прилагодливи Leveler со Т-ореви

DEN 0.00

Износот
Залиха

Тоа не штети на подот и без бучава во текот на употреба се должи на пластична основа.43"(D*H); Пакет Вклучуваат : 4 x прилагодливи израмнување нозе и 4 x T-ореви. Користете парче лента на вежба малку како длабочината на мерач. На прилагодливи израмнување нога е за канцеларија или домаќинство мебел дури и индустриска машина со навој штекерите (подножјата).ГОЛЕМИНА - Производ Големина : М8 x 17 x 30мм/М8 x 0.18"(Навој Дијаметар*Нишка Должина*База Дијаметар); Конец Големина : М8 x 17mm/М8 x 0. (освен конец дијаметар).Изборот на вистинскиот за вашиот производ, тогаш завртка тоа во што сакаш. Пред купување на овој, употреба на алатки за прецизно мерење на дијаметар и спецификација на дупки за монтажа на вашиот производ, се утврди големина што ви треба, тогаш купи вистинскиот.67"(D*L); Базна Големина : 30 x 11mm/1.Како што механичка Опрема , фитнес Опрема , полици, ТВ стои, маса, кабинет, полици, плажа столчиња, маса и така натаму.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи