.

.

PARAOR 12 Компјутери Големи Димензии Метал Медали, Добитник на Злато Сребро Бронза Доделување Медали со V Вратот Лента за Настани, Училници, Канцеларија за Игри и Спорт?

PARAOR 12 Компјутери Големи Димензии Метал Медали, Добитник на Злато Сребро Бронза Доделување Медали со V Вратот Лента

DEN 647.76

Износот
Залиха

◕‿◕ПАКЕТ : Еден пакет вклучува 4*злато награди, 4* сребро награди и 4* бронза награди со сини вратот лента, 12 брои вкупно. ◕‿◕МАТЕРИЈАЛ : победникот медали се направени од високо квалитетна метал, а НЕ пластика. ◕‿◕УНИВЕРЗАЛНА УПОТРЕБА : метал медали се одлични за спортски настани, правописот пчелите, академици, партии, населба или дворот натпревари. ◕‿◕ДОБРИ ПОДАРОЦИ ЗА ДЕЦА : деца медали може да се користи за да се награди деца, тие никогаш не ќе го заборави возбуда кога ќе ја освоиме медал, и тие ќе бидат охрабрени да ги остварат своите соништа и да се постигне повеќе голови и во иднина. ◕‿◕ДИЈАМЕТАР : 2.55 инчи, должина на лентата е 16 инчи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи