.

.

Risch Двојно Stitched Делукс Пораби Мени ги Опфаќа, Направени со Maroon Leatherette, 10 Мерач на Винил и Злато Декоративни Агли, 8.5 x 14, 4 Приказ на Книга (Пакување од 24) – Направени во ?

Risch Двојно Stitched Делукс Пораби Мени ги Опфаќа, Направени со Maroon Leatherette, 10 Мерач на Винил и Злато Декоративни

DEN 0.00

Износот
Залиха

Нашето мени книшка може да прими и до четири предната страна-на-назад еден menu (мени) внесува или две двострано парчиња хартија; Страна-вчитување функција ви овозможува да го смените вашата менија честопати и со леснотија.Направени со кристално јасна 10-guage индустриски винил дека ќе го заштити вашето мени од spills, мензи и набори; Сјајни панели се лесно да ги надолу и да дезинфенкцирам во меѓу клиентите.Солиден меч stitched изградба додава на издржливост додека подмачкано тема намалува протриване и додава заштита од носи и солзи.Нежен златен аглите додадете декоративни и полиран на допир кој ќе комплимент било tabletop поставување и ресторан décor.Идеална за ресторани, барови, кафулиња, bistros, винарски визби, пабови, diners, виш живеење центри, отворено јадење, итн.; Handstitched во САД.Нашите двојно-panel четири-прикажете менито е класична презентација книшка!Рачно направени во САД, оваа маска е чекор од основните, пластични заштитник.Нашите maroon leatherette намали и златни метални делови околу надворешните рабови и создава елегантен изглед за вашиот разни менито промоции.Нашите високо-квалитетни јасно винил обезбедува одлични мени видливост и е лесно да се исчисти, особено за време на вашиот појадок, ручек или вечера брзање.Нашите менија се лесни за чување и се дизајнирани да се одржи 8.5" x 14" хартија.Оваа маска е добра за кафулиња, барови, во куќата за јадење објекти, diners, и delis.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи