.

.

Ateret Judaica Lucite Водоотпорен Транспарентен Јасно Пластика Mezuzah Случај со шин Злато, Направени во Израел, Собере и до 12 см Mezuzah Дојдете, Лесно Кора и Стап (Скролувајте Не с?

Ateret Judaica Lucite Водоотпорен Транспарентен Јасно Пластика Mezuzah Случај со шин Злато, Направени во Израел, Собере

DEN 0.00

Износот
Залиха

✔️ ЛЕСНО се ДРЖИМЕ - Многу лесно Да се Држиме & ставете ја вашата Mezuzah дојдете, многу СИЛНА двострано лента, во добро Затворен & Отворено, работи на сите видови на тапет, вклучува Ноктите Holl ако сакате да го користите Ноктите. (Нокти не се Вклучени). ✔️ ВОДООТПОРЕН - Гума Плута Направи Тоа Многу Лесно Да се Одржи на копчето во Случај и ВО & OUT, во кое било време, и да ја направат времето-доказ за долготрајност - Mezuzah скролувајте НЕ е вклучен!. ✔️ СТИЛ - Lucite Дизајн со хебрејски ШИН Создавање на убав mezuzah. ✔️ SIZE - Големината на mezuzah случај е 15cm x 2cm / 5.9" x 0.78" - за 12 cm / 5" mezzuzah свитоци. ✔️ БЛАГОСЛОВИ ВАШИОТ ДОМ - најквалитетни Израелските производи од Израел Донесе Благослов на вашиот Дом & Статистика, Направени во Израел од страна на компанијата "Ateret Judaica" од Ерусалим. ✔️ ЛЕСНО се ДРЖИМЕ - Многу лесно Да се Држиме & ставете ја вашата Mezuzah дојдете, многу СИЛНА двострано лента, во добро Затворен & Отворено, работи на сите видови на тапет, вклучува Ноктите Holl ако сакате да го користите Ноктите. (Нокти не се Вклучени) ✔️ ВОДООТПОРЕН - Гума Плута Направи Тоа Многу Лесно Да се Одржи на копчето во Случај и ВО & OUT, во кое било време, и да ја направат времето-доказ за долготрајност - Mezuzah скролувајте НЕ е вклучен! ✔️ СТИЛ - Lucite Дизајн со хебрејски ШИН Создавање на убав mezuzah. ✔️ SIZE - Големината на mezuzah случај е 15cm x 2cm / 5.9" x 0.78" - за 12 cm / 5" mezzuzah свитоци. ✔️ БЛАГОСЛОВИ ВАШИОТ ДОМ - најквалитетни Израелските производи од Израел Донесе Благослов на вашиот Дом & Статистика, Направени во Израел од страна на компанијата "Ateret Judaica" од Ерусалим.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи