.

.

Micron B200BTZ13JKF Контрола на Трансформатор, 200VA, 1Ph, 240 X 480Pri - 120Sec, Отворен Тип

Micron B200BTZ13JKF Контрола на Трансформатор, 200VA, 1Ph, 240 X 480Pri - 120Sec, Отворен Тип

DEN 0.00

Износот
Залиха

Бренд Нови Вистински Micron Делови.Фабриката Овластени Micron Дистрибутер.Техничка Поддршка на сите производи купени од нас.Micron B200 BTZ13 JKF Контрола на Трансформатор, 200 VA, 1 Ph, 240 X 480 Pri - 120 Sec, Отворен Тип.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи