.

.

KCY Накит Кутија за Девојки, Жени,Мали Патување Накит Организатор Случај,СТП Кожа Преносни Накит Чување на Кутии Екранот Држачот за Прстен, Обетки Ѓердан Хривнија Ал

KCY Накит Кутија за Девојки, Жени,Мали Патување Накит Организатор Случај,СТП Кожа Преносни Накит Чување на Кутии Екранот

DEN 0.00

Износот
Залиха

????【Мултифункционален Накит Кутија Дизајн】 -накит кутија има 7 ѓердан куки(Да се задржи ѓердани од заплитане се појавува во горниот оддел),1 голема складирање торбичка,7 прстен случаи,1 уво студ картичка,3 се отстранува и слотови,може да се прилагодливи за да ја промените големината.Тоа може да се сместат ѓердани,прстени,обетки,pendant,нараквица,косата клипови додатоци,да се види на сите одделно. ????【Организатор Кутија Димензија】-организаторот случај е мал : 8.26"(L)х5.5"(W)x1.7"(H)/21x14x4.5cm,И накит кутија е многу лесен и пренослив,Тоа е лесно да се носите во вашата чанта или багаж и чувајте ги сите на вашиот накит добро организирани.Тоа е погодно за патување, патување, викенд патување или бизнис патување. ????【Совршена заштита на накит】-појавата на оваа мала кутија за накит е направен од супериорен квалитет кожа која е удобно на допир и трајни производи, лесно се чистат со влажна крпа.Накит организатор структура е стабилен, траен и не е лесно да деформација,обрабени со меки кадифени поставата кадифен.Дарежлив и здрав,го заштитува вашиот накит од гребнатини и изгубен,нема бледнее,не eforming. ????【Минималистички Складирање】 - накит кутии е мала, но добра за она што ви е потребно за,дома livingroom бања декорација,простор saver,шминка организаторот.Сите ваши jewelries ќе биде уредно организирани на облекување маса.За вашиот cufflinks,ѓердани,нараквици,earring,брошеви и сите други накит и предмети,тоа се вклопува сите на вашиот скапоцен камен внатре без да се води до многу простор на салон. ????【Одличен Подарок Избор】-компактни & едноставен дизајн на мали накит кутија организатор е погоден за мали девојчиња на возраст 6-8-12 , мајка, девојка, жена, деца.Креативен подарок за денот на мајката, Денот на Вљубените, birthday (роденден), Божиќ, свадба и меден месец.Тоа е идеален подарок кој се подготват за накит кутија како изненадување за неа!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи