.

.

Harilla Гроздобер Накит Кутија Организатор на Жените, Сомот Накит Екранот Кутија, Накит Екранот Складирање, Накит Кутија за Ѓердан, Направени од Сомот и Одбор - Беж 2

Harilla Гроздобер Накит Кутија Организатор на Жените, Сомот Накит Екранот Кутија, Накит Екранот Складирање, Накит Кутија

DEN 407.76

Износот
Залиха

Производ големина : (L x W x H) : Прибл. 35 x 24 x 3cm/13.78 x 9.45 х 1.18 инч.Разни Користи : Можете да го користите како накит складирање фах, поставени на tabletop или во некоја фиока, можете исто така да го користите како накит екранот кутија, оваа лента може да биде многу добра за вашиот накит екранот.Лесно Складирање : Тоа се вклопува совршено на врвот на својата суета табела за да ги зачувувате вашите накит како накит случај, и, исто така, може да се користат како накит фиока insert (внеси).Може да се прилагоди на големината и бројот на прегради со отстранување или додавање на dividers да ги исполни вашите персонализирани складирање потреби.Разноврсна : Одлично за чување и прикажување на вашиот накит дома или во продавницата.погоден за чување на обетки, ѓердани, белегзии, прстени, брошеви, игли, часовници и повеќе.Високо Квалитетен Материјал : Изградени со здрав композитни одбор завиткани во премиум кадифени ткаенини, организаторот коцки се издржливи и привлечни, заштита на вашиот накит од било кој вид на штета.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи