.

.

Ноќта на вештерките Светат во Темница Целосна Заврши лак Налепници Прозрачна Флуоресцентни Светла Боја на Ноктите Decal Ленти самолепливи Помине DIY Декорација за По?

Ноќта на вештерките Светат во Темница Целосна Заврши лак Налепници Прозрачна Флуоресцентни Светла Боја на Ноктите Decal

DEN 0.00

Износот
Залиха

Она што ќе добиете : Доаѓаат со неколку прозрачна целосна заврши нокти налепници во различни бои и големини, одредено количество е за вас да се избере, и заедно со 1 парче нокти датотека во еден пакет.доволно за да одговара на повеќето луѓе е прстите и ќе ви овозможи да се дизајнира различни стилови на ноктите уметнички дела.Сјај Дизајн : нашата самолепливи помине decals донесе светлосен дизајн, таа ќе има светлосен ефект во темно средина.Мешана дизајн на различни боја покажува љубовта на боја.Поставен и око-фаќање.Ве зачудувачки сјај во текот на ноќта, кои можат да ја осветлат на партии и да ви најатрактивните еден во толпата.Safe Материјал : целосна заврши помине уметност налепници се направени од отстранлив само-лепило смола материјал, не-токсични и без мирис, безопасни за вашите нокти и кожа.Секој лист на самолепливи целосна заврши помине уметност налепница мерки за прибл. 10 x 5.5 cm/ 4 x 2.2 инчи.квалитетот гел со слаб мирис, добра истрајност.Лесно да ги красат : нашата лак обвива се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, без било каква непријатност на вашата прекрасна ноктите, а потоа се исчисти вишокот дел и датотека на работ на ноктите.Тоа може да трае долго време и да го задржи својот сјај во исто време ако се применува грбот на слој.Широк спектар на usages : самолепливи моделот е пријателски за почетници, исто така, искусни арт уметник.Можете да уживате во среќни време на DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата.тоа може да декорирате вашиот ноктите, ноктите, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, и повеќе.Сјај Дизајн : нашата самолепливи помине decals донесе светлосен дизајн, таа ќе има светлосен ефект во темно средина.Мешана дизајн на различни боја покажува љубовта на боја.Поставен и око-фаќање.Ве зачудувачки сјај во текот на ноќта, кои можат да ја осветлат на партии и да ви најатрактивните еден во толпата.Лесно да ги красат : нашата лак обвива се самолепливи, може да се лепат директно на ноктите, без било каква непријатност на вашата прекрасна ноктите, а потоа се исчисти вишокот дел и датотека на работ на ноктите.Тоа може да трае долго време и да го задржи својот сјај во исто време ако се применува грбот на слој.Широк спектар на usages : самолепливи моделот е пријателски за почетници, исто така, искусни арт уметник.Можете да уживате во среќни време на DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата.тоа може да декорирате вашиот ноктите, ноктите, лажни нокти, на доградба на акрилни нокти, и повеќе.

Декларираните карактеристики

Material:
resin
Size:
approx.10 x 5.5 cm/ 4 x 2.2 inches
Note:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Small parts included, please keep away from the little kids. :

Поврзани производи