.

.

Bamsod Диносаурус Стапалки Ѕид Налепници 32pcs Диносаурус Песни Decals Диносаурус Оркестарот Бебе бебе соба Decals Отстранлив Кора и се Држи Винил Decals

Bamsod Диносаурус Стапалки Ѕид Налепници 32pcs Диносаурус Песни Decals Диносаурус Оркестарот Бебе бебе соба Decals Отстранлив

DEN 239.76

Износот
Залиха

★Лесно да се Примени,Само Лупам и Стап. ★Пренослив и Repositionable без Леплива Остатоци. ★Диносаурус Стапалки Ѕид Оркестарот Сет на 32pcs. ★Одличен Квалитет На Животната Средина Пријателски Винил Материјал Диносаурус Стапалки Decals. ★Безбедно и Отстранлив насликани на ѕид или било base, мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, така што не мора да се грижите за ѕид налепници оштетување на ѕидот.Само Кора и се Држи, Отстранлив без леплива остатоци, Одличен квалитет на животната средина пријателски винил материјал, Безбедно насликани на ѕид или било base, мазна, рамна, сува и прашина слободна површина, така што не мора да се грижите за оштетување на ѕидот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи