.

.

Шол Двојна Акција Нога Датотека ги Отстранува Сува Roughskin од Шол

Шол Двојна Акција Нога Датотека ги Отстранува Сува Roughskin од Шол

DEN 0.00

Износот
Залиха

Двојно дејство footfile.Две различни датотека површини да се отстрани груб, тешко кожата и удар тоа се изедначи.Високи перформанси.Мек зафат за полесно користење, со можност да биде продолжен се справи.Перат и еднократно.Шол Тешко Кожата Двојна Акција Датотека На Шол Тешко Кожата Двојна Акција Датотека Содржи Две Различни Датотека Површини, Што Значи Дека Работи На Два Различни Начини.На Една Страна Ги Отстранува Груб, Тешко Кожата, Додека Други Smoothes Кожата, Па По Една Употреба Вашите Нозе Се Чувствуваат Мека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи