.

.

AICHUN УБАВИНА Нога Пилинг Маска 2 Пакет, Пилинг Далеку Calluses и Мртвите клетки на Кожата, се Направи Вашите Нозе Бебе Мека, Exfoliating Нога Маска, Поправка Груба Потпетици, Се

AICHUN УБАВИНА Нога Пилинг Маска 2 Пакет, Пилинг Далеку Calluses и Мртвите клетки на Кожата, се Направи Вашите Нозе Бебе

DEN 239.52

Износот
Залиха

МЕКА БЕБЕ НОЗЕ ЗА САМО 1-2 НЕДЕЛИ!Ја обновува сувата, испукана и calloused нозе.Moisturizes твоите нозе кожата, ги отстранува возраст cuticle и мртвите клетки, остава нозе кожата мека и мазна!Најдобри нога пилинг exfoliator!.Тоа никогаш не било полесно да се добие неверојатен изглед на нозе.Сите што треба да направите е да се применува и да овозможи подножјето маска да се работи како што тоа беше со цел да се.Вие не треба да се мелез нога, ставање вашите нозе преку болката да се добие бебе мека мазна нога.Само намали на booties да направи дупка за вашите нозе да се лизга во.Врзете ја назад и да го користите за еден час, па на производот гел ќе придавам влогови и да разлиствам вашата кожа.ЗА РАЗЛИКА ОД ДРУГИТЕ БРЕНДОВИ ТОА ФУНКЦИОНИРА!AICHUN УБАВИНА нога пилинг маска содржи сите природни состојки и ботанички екстракти кои се безбедни за употреба на мажите и жените.Нога Пилинг Маска се состои од сите природни состојки и ботанички екстракти кои се безбедни за употреба на мажите и жените.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи