.

.

Нога Massager Машина со Топлина Мини Масажа Пиштол Пакет

Нога Massager Машина со Топлина Мини Масажа Пиштол Пакет

DEN 0.00

Износот
Залиха

SHIATSU НОГА ТРЕТМАН, Мулти-функционални Rilextec нога massager машина со топлина ќе обезбеди длабоко-месење нога релаксација дома или канцеларија за тензија стрес или болки олеснување.Симулира прирачник длабоко shiatsu масажа на нозете, стапалата и прстите. 360° КОМПРЕСИЈА & ЗАВРШИ, Shiatsu нога и стапало massager има 2 нивоа на компресија масажа интензитет да се прилагоди за вашата нога topsides, олеснување на замор вкочанетост по одење џогирање работи и качување.Компресија масажа со целосна завиткување подобро се однесува на стапалата и нозете.CONSTENT ТОПЛИНА, Rilextec моќ нога massager карактеристики благотворно топлина терапија за да се загрее атмосфера нозе за подобра нога замор олеснување и зголемете ја циркулацијата.На месење нога потоплите под биро е произведен со контрола на температурата, до 122℉ за да се спречи прегревање.ОТСТРАНЛИВ НОГА ЛАГЕР, На дише нозете ги опфаќа на загреана нога massager може да се случи сериозна лесно за чистење и издржливи повтори тужи.После миење, можете да уживате во нозете масажа со чиста лагер, одговара за мажи големина 12. ЕДНОСТАВНА OPEREATION, Нема потреба да се наведнуваат да се сврти на електрична нога потопол, бидејќи изградена-во копчиња може да бидат притиснати од нозете директно.Буба дизајн се вклопува дом, канцеларија или во движење.На нога massager со топлина и масажа автоматски ќе го исклучи во 15 минути.Нога Massager Машина со Топлина Мини Масажа Пиштол Пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи