.

.

JZSBHD Нога Бања Виткање Footbath, апарати за Виткање Footbath, Преносни Масажа Footbath, Преносни Виткање Слив за Дом, Footbath (Боја : A)

JZSBHD Нога Бања Виткање Footbath, апарати за Виткање Footbath, Преносни Масажа Footbath, Преносни Виткање Слив за Дом,

DEN 4833.60

Износот
Залиха

♥ Релаксирачката масажа : Меур и вибрациона масажа на функции со noduled footbed да помогне да се стимулира циркулацијата. ♥ Длабока релаксација : Магнетно поле терапија и изборни инфрацрвена светлина функција да го промовира релаксација за уморни стапала. ♥ Sooth и да се релаксираат тесни musclesby дозволувајќи им на овој спа да им даде на вашите нозе енергични масажа. ♥ Само додадете топла вода за да подножјето бања и опуштете се како топла меурчиња да се ублажат болките и уморни нозе и разбуди мускулите, подобрување на циркулацијата на крвта. ♥ Квалитет на услугата : Доколку имате било какви прашања во текот на шопинг процес, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.ПРОИЗВОД INFORMATIONName : Виткање Нога Bath Size : 33*23.5*40.6 cm Material : PP+TPRProduct боја : A : сина, Б : а, Ц : green Features : Виси дупка дизајн, лесно да се чисти и безбедни материјали, зголемена капацитет, виткање дизајн, флексибилни складирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи