.

.

JZSBHD Нога Бања Massager Нога Бања со Топлина, Меурчиња, Инфрацрвена Светлина, Масажа Ролки со Акупресура Shiatsu Масажа за Нога Стрес Олеснување и Опуштање (Боја : A)

JZSBHD Нога Бања Massager Нога Бања со Топлина, Меурчиња, Инфрацрвена Светлина, Масажа Ролки со Акупресура Shiatsu Масажа

DEN 3671.76

Износот
Залиха

♥ Уживање Нозете Топло : Чувајте ги вашите нозе удобен и хидрирани во саканата топлина (35℃ - 48℃) заедно топла нога спа бања со овој soaker, која придобивките нозете и пошироко - лечи телото, душата и умот за целокупното здравје.Употребата на топлина нуди терапевтска грижа, ослободување на болки во мускулите и болки во стапалата. ♥ Благотворно Меурчиња , Enhanced Спа Искуство : меур footspa масажа ќе го објави утрешната на кислород, меурчиња кои мозочен удар вашиот ѓон нежно да ве остават повеќе освежен, кој исто така ќе ги дистрибуира топлинска рамномерно да се забрза греење на вода; додај етерични масла во подножјето спа кадата подобрување на ниво на удобност и ослободување од тензијата за подобра ноќно спиење. ♥ Инфрацрвена Светлина , Педикир Камен : Инфрацрвени зраци на нога бања massager ефикасно да навлезат кожата да се загрее ткиво во внатрешноста да се прошири садови за подобрување на метаболизмот, додека го држите нозете чистење и хигиена со стерилизација ефект; Доаѓа со отстранлив pumice камен, екстра изненадување за неспокојот изглед на кожата, со никаква трага од груба, мртвата кожа. ♥ Отстранлив Масажа Ролки : отстранлив масажа валјаци со полн јазли нудат длабоко месење нога масажа, ефикасно стимулирање единствена акупресурата поени за да им помогне на ослободување на стрес и замор за подобрување на спиење квалитет.Се движат вашите нозе на нога massager ролки на нога бањата за релаксација. ♥ Ве молиме љубезно се напомене дека foot spa massager ролки не моторизирани.Ако сакате само топла нога бања масажа, потоа отстранете ја со ролки со сила, како според вашите потреби.ПРОИЗВОД INFORMATIONName : Виткање Нога Bath Material : ABS+TPRSize : 410*240mm Heating температура : 41°C~45°Создала напон : 220 VRated моќ : 500 WRated фреквенција : 50 HZProduct боја : A : сина, Б : white Features : виткање дизајн, одделување на водата и снабдување со електрична енергија, acupoint масажа, постојана температура на греење, црвено светло физиотерапија на електричната енергија заштита.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи