.

.

Притиснете На Ноктите Гламур | Пакет од 24 Балерина Ноктите Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Лажни Лажни Нокти Совети за DIY Помине Уметност Салон Женит

Притиснете На Ноктите Гламур | Пакет од 24 Балерина Ноктите Целосно Покривање на доградба на Акрилни Нокти Лажни Лажни

DEN 239.76

Износот
Залиха

Она што Е Вклучено : Нашата Притиснете На Ноктите Комплет вклучува 24 Гламур ноктите на различни големини за сите прст облици и видови.Нашите лажни ноктите сет, исто така доаѓа со лепило јазичиња за лесна и брза апликација.Спектар на Големини : пакет доаѓа со различни големини на лажни нокти за девојки и жени за сите прст видови.Нашата цел е да се обезбеди помине колекции за сите, па ние се сигурни вие не мора да се грижите за наоѓање на правото се вклопуваат за вас.Високо Квалитетен Материјал : Притиснете На Ноктите за жените од BBG ОД ROYA се направени со висок квалитет ABS пластика, материјал кој е еколошки.Формулата што се користи во нашите Нокти Колекции ќе не предизвикува никакви несакани токсичност за вашето тело, или ноктите.Нашите Нокти Колекции обезбеди класичен и луксузен изглед без да се оштети вашите природни нокти.Лесно да се Применуваат : Нашите Нокти во Собата е многу издржлив и може да се применува со помош на ноктите лепак или лепило табови.Лепило картички се исто така вклучени во пакетот и нивната употреба, ќе им овозможи на овие ковчег ноктите да се обновливи.Разноврсна Користи : лажни нокти и лепило вклучени во Ноктите Комплет може да се користи за сите прилики.Од забави, свадби, cosplay, матурска, датуми, костим топки, прослави, како што се ноќта на вештерките или божик, балерина, и други специјални настани.Овие притиснете на ноктите исто така, може да се користи за секојдневна се погледне за да се обезбеди вашите раце изгледа Салон Свежа на дневна основа.Тоа е посебен случај и вие сте загрижени за вашите нокти?Нема проблем.Ние ли опфатени!!Што ќе добиете?Ќе добиете сет на 24 Гламур Притиснете На Ноктите со лепило табови.Вклучени во пакет се ноктите на различни големини за сите прст облици и видови.Нашите Нокти Комплет вклучува лепило јазичиња за да се обезбеди лесно и брзо апликација.Тоа е вашето време да се постигне 'Салон Свежи' маникир со BBG ОД ROYA Притиснете На Ноктите за Полнење.Без разлика дали тоа е за една употреба за специјален настан или секојдневна се погледне, ќе се издвојува со овие BBG ОД ROYA ковчег притиснете на ноктите.Нашите Притиснете На Ноктите собата е направен со ABS пластика која ги прави овие нокти еколошки.Овие природни лажни ноктите може да трае и до 4 недели и се обновливи, па можете да ги користите подоцна.Како да се користи?Чистење на површината на вашите природни нокти пред примена на лажни ноктите.Го изберат правото Притиснете На Ноктите големина за вашите нокти.Користете двострано лепило табовите и притиснете 1 buc.двострано нокти налепници на задната страна на импресионира ноктите.Стап лажни ноктите на врвот на изложени гел.Датотеката и обликот на вашите нови нокти, ако е потребно.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи