.

.

MAGT Засилувач Нозе, 4PCS Алуминиум Говорникот Шила Влошки Изолација Стојат Нога База Подлога Шасија Говорникот AMP DAC Плочата Нозе 20x8mm (Боја : Злато)

MAGT Засилувач Нозе, 4PCS Алуминиум Говорникот Шила Влошки Изолација Стојат Нога База Подлога Шасија Говорникот AMP DAC

DEN 492.00

Износот
Залиха

【Одличен квалитет】моќ засилувач нозе се изработени од високо квалитетни алуминиумски легури, која не бледнее, не е лесно да се оксидираат, а има долг животен век. 【Одлично функционира】Да се подигне висина на засилувач да помогне да се создаде вистинска стерео околните звук. 【Апсорбира шок】Засилувач нозе да апсорбираат шок, за да се заштити вашата засилувач. 【Пренослив дизајн】Гумени прстен е монтажни, многу е удобен и лесен за употреба. 【Таписерии изработка】На исправноста нозе се професионално произведени со парична казна изработка и трајност.Спецификација : Тип : Засилувач Feet Color : Сребрена / Црна / Злато (Изборен)Материјал : Алуминиум Alloy Diameter : 20mm Height : 8mm Screw дупка со дијаметар : 3.5 mm Surface третман : Anodizing песок blasting Rubber прстен : Detachable Weight : Прибл. 22g Пакет листата : 4 * Засилувач Feet Note : ве Молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот вид разбирање.Инсталација Метод : На исправноста нозете може да биде инсталиран од внатрешноста на шасија, или тоа може да биде инсталиран од страна на шасијата со само-прислушување завртки (погоден за дрвени материјали, само-прислушување завртки треба да биде авто-појавување, што значи тоа НЕ е вклучена), или за 3 M двострано лепило (авто-појавување, исто така НЕ се вклучени).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи