.

.

YFFUSHI Мажите Тенок Одговара 3 Дел Одговараат на Едно Копче Бизнис Свадба, Матурска Одговара Палто Tux Вест & Панталони

YFFUSHI Мажите Тенок Одговара 3 Дел Одговараат на Едно Копче Бизнис Свадба, Матурска Одговара Палто Tux Вест & Панталони

DEN 1581.36

Износот
Залиха

ИЗМИЈТЕ ГРИЖА-Чистење : Рака Мие е avaliable; Складирање : Секогаш висат на; Притискање : Пареа пеглање.Рецка Lapel.Рака Мие Само.Рецка Lapel Full рамо и тенок дизајн со намалување на 3 D draping Страна Vent One Копче како затворање Бои : Црна, Морнарско, Светло Сива, Темно Сива боја, Вино Црвена, Темно Црвена, Бела, Аква Сина, Зелена, Жолта, Purple Size : XS,S,M,L,XL,XXL,XXXLMatch со : Вие не може да одговара со кошула и вратоврска, Тоа изгледа формални и убав (се многу погодни за работа, состанок и сите формални прилика); Вие исто така може да одговара со солидна боја, Т-маица, Тоа изгледа едноставно и удобно (многу погодна за секојдневно се погледне, партија и датум).Едно Копче како затворање. *Ве молиме Забелешка : вистинската боја од Светло Сива ќе биде многу повеќе виолетови од сива, бидејќи на камерата квалитет, monitor settings и од други причини. **Пакет вклучувајќи 1*Палто Јакна+ 1*Панталони + 1*Вест; Нашите костуми се продаваат во заврши сетови, па ако имате било какви причини не сакаат да се вратат на костуми, ве молиме да се стави сите предмети кои сте ги добиле во враќањето пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи