.

.

Божиќ Огласна Табла Украси Собата Празник Cutouts Оркестарот за Училница

Божиќ Огласна Табла Украси Собата Празник Cutouts Оркестарот за Училница

DEN 0.00

Износот
Залиха

Она Што Ќе Добиете За - 25 Божиќ Огласна Табла Cutouts .Големината се движи од 3.2" 13,5".Празник Дизајни - Секој исечок е внимателно дизајниран, која содржи различни Божиќ модели.Божиќ Тема Дизајн - Совршени за украсување огласна табла, врати, прозорци, chalkboard, табла и повеќе!Да ги користите овие cutouts за да го прослават Божиќ и да се подготви студентите внимание за да се најавите.Безброј Користи - Се креативни и да го користите екстра граници до каде што сакате.Можете да ги користите за декорација на табла, прозорците, вратите, училница знаци и повеќе.Божиќ Огласна Табла за Поставување Можете да ги користите од било каде во зависност од вашата имагинација!Красат фото кабина потекло, партија маси, добредојде на банери и да се донесе една стара маса или други мебел нов живот!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи