.

.

MasterVision Огласна Табла Маја, Плута Табла, Pin Одбор со Алуминиумска Рамка, 36 x 48 во.

MasterVision Огласна Табла Маја, Плута Табла, Pin Одбор со Алуминиумска Рамка, 36 x 48 во.

DEN 1279.20

Износот
Залиха

Ѕидот одбор со еластични плута на површината која е лекување и никогаш не се покажува pin дупки.Користите притисни за игли за совршено да се прикаже белешки, записи, слики, итн.Цврстата алуминиумска рамка со лесно 4-агол за монтажа на системот, за прицврстување на комплет вклучени.Може да се монтира вертикално или хоризонтално и е добиена со комплет за прицврстување.Известување табла со 3' x 4' ft.Големина : 3 "x 4' State-of-the-art автоматизација овозможува Master Vision да нудиме квалитет и прифатлива производ.Направен во Португалија, плута на површината е само-лекување и обезбедува години на употреба.Добро дизајниран алуминиумска рамка е лесен 4-агол за монтажа на системот за вертикална или хоризонтална монтажа.Едноставна и јасна, овие производи се многу разноврсна и на огласната табла на пазарот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи