.

.

Carson Dellosa Божиќ Nativity Огласна Табла Поставена: Стабилна, Марија, Јосиф, и Бебето Исус, Мудар Мажи, Животни, Ѕвездата на Давид, Ангели, Пастир Cutouts Со Ресурси Водич (11 pc)

Carson Dellosa Божиќ Nativity Огласна Табла Поставена: Стабилна, Марија, Јосиф, и Бебето Исус, Мудар Мажи, Животни, Ѕвездата

DEN 1291.20

Износот
Залиха

Одбележат раѓањето на Исус со оваа традиционална nativity сцена!.Стабилна сцена вклучувајќи Марија, Јосиф, и бебето Исус (прибл. 32" x 26"). 10 сезонски акценти.Активност Водич.Оваа убава, Божиќ-тематските огласна табла поставена вклучува : стабилна сцена (32" x 26" кога се собраа) Марија, Јосиф, и бебето Исус акценти 2 ангели, 3 мудреци, и пастири акценти 11 дополнителни акценти : Ѕвезда на Витлеем, 2 овци, магаре, и камила 6-страница ресурси водич.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи