.

.

Јужна Dawg Madras Сина Куче Поводник со Удобноста Зафат се Справи со

Јужна Dawg Madras Сина Куче Поводник со Удобноста Зафат се Справи со

DEN 465.36

Износот
Залиха

УПОТРЕБА - 100% мазна & трајни полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција.Одлично за надворешна кучиња, вода кучиња, поле кучиња, и обезбедувач на кучиња.Машина перат и временските отпорни.ГАРАНЦИЈА - 100% ГАРАНТИРАНО - Овие куче јаки се поткрепени со Жолто Куче Дизајн 100% Гаранција.Опфатени за 365 Дена од протриване, дефекти, исчезнува, па дури и џвакање.НЕ КОРИСТЕТЕ ГО И НЕ СЕ ВРЗУВААТ ЗА ИСПИС!.НАПРАВЕН ВО САД се Произведени од почеток до крај со Жолто Куче Дизајн Inc.во Greensboro КООРДИНАТОР.Семејство во сопственост и управувани од 2000 година. Ние ја цениме вашата поддршка од НАС базирани бизниси.ГОЛЕМИНАТА - Мала = 5/8" широк x 5' долго - Медиум = 3/4" широк x 5' долго - Голем = 1" широк x 5' долго.МЕДИОКРИТЕТ ОБУКА прават ЛЕСНО - Го Динг Куче Бел систем е лесен начин да се учат на вашето куче и да ви кажам кога тоа е време да оди надвор.Следете ги инструкциите вклучени со вашата пратка.Нема повеќе несреќи!.КУПИ СЕТ - Сите Жолто Куче Дизајн Куче Јаки се на располагање во појавување leashes, harnesses, беџ, и многу повеќе!Проверете нашата storefront тука или погледнете подолу за да видите појавување на производи.Ова е Јужниот Dawg Madras Сина Премиум Куче Поводник Со Удобноста Зафат се Справи со Големина на Големи - 1 Инч Широк и 5 метри (60 инчи) долг од Жолто Куче Дизајн, направен токму тука, во САД.ГОЛЕМИНАТА : големината избрани за ова куче поводник е обично се совпаѓа со ширина на јака кучиња се носат.Сепак, големината до понекогаш може да биде пожелно за кучиња кои се повлече.Ако сте шопинг за дизајнер, прифатлива куче додатоци, тогаш не гледам понатаму.Овие трајни, загарантирана да трае куче производи немаат груби рабови, без конци за кавгата или не, никаков проблем се случува во миење, и без стрес да ги вклучите или исклучите вашиот кучиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи