.

.

ZZL Мултифункционален Калкулатор Научни Десктоп Калкулатори Калкулатор со LCD Екран 12-битни Widescreen Display Мулти-Функција Калкулатор Практичен Подарок (Боја : A)

ZZL Мултифункционален Калкулатор Научни Десктоп Калкулатори Калкулатор со LCD Екран 12-битни Widescreen Display Мулти-Функција

DEN 0.00

Износот
Залиха

Овој калкулатор е совршен за да добиете преку вашиот основни математички проблеми.Калкулаторот е【НАДВОРЕШНОСТА】 : заштита на Податоци, голема нов изглед, целокупната убавина.Калкулаторот е【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : различни компјутерски функции, 12-битни widescreen display, статистички пресметки, автоматско исклучување функција.Калкулаторот е【БАТЕРИЈАТА】 : Четири (AA) батерии, LCD екран материјали, јасно броеви.Калкулаторот е【ГРИЖА ЗА ОЧИТЕ】 : Задоволување на компјутери потребите на различни луѓе, јасно заштита на очите и одлични чувства.Овој калкулатор Совршен за секојдневна употреба дома, канцеларија, училиште, колеџ.Тип : Друго / Other Color Класификација Боја Класификација : Комплетен сет Комплетен сет + Siemens батеријата адаптер Комплетен сет (нови) Комплетен сет (нови)+ Siemens батеријата adapter The максималниот број на екран цифри прикажани на екранот : 12 digits Screen материјал : LCDPlease забелешка : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Ве молиме имајте во предвид дека може да биде малку хроматските аберации поради различни монитори, ве молиме да се разбере.➤ Времето за испорака е 10-25 дена➤ Ако сè уште не може да ја примите вашата нарачка по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.➤ Ако ви треба други стилови, ве молиме контактирајте ме.➤ Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница да view The калкулатор носи чиста и ултра-кул изглед на вашиот канцеларијата и домот workspace дека е визуелно прекрасни и го подобрува вашето биро и да се надополнуваат било décor.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи