.

.

Дол Овошје Чаши Diced Праски, Без Додаден Шеќер, Глутен Слободни Здрава Закуска, 4 Оз, 24 Вкупно Чаши

Дол Овошје Чаши Diced Праски, Без Додаден Шеќер, Глутен Слободни Здрава Закуска, 4 Оз, 24 Вкупно Чаши

DEN 0.00

Износот
Залиха

Се МЕША ДО : ДОЛ Жолта Држат Diced Праски во вода не се користи сируп или вештачки засладувачи; ДОЛ ОВОШЈЕ ЧИНИИ се поединечно завиткани и направени со најдобар плод природата може да го понуди; Со толку многу варијанти, тоа е лесно да се добие сонце во секој сад.ПРИРОДНО ГЛУТЕН СЛОБОДНИ : ДОЛ Жолта Држат Diced Праски во вода е богат извор на Витамин Ц, нема додаден шеќер, и е направен од сите природни овошни и не-ГМО состојки; Тоа е природно глутен слободни и Кошер, и направи одлична здрава закуска за деца и возрасни.ВКУСНИ МЕШАНО ОВОШЈЕ : Со Дол е полица-стабилни производи, може да имаат прекрасниот вкус на освежување мешано овошје насекаде, во секое време.Обидете Дол е овошје во чаша, во тегла, исечете овошје во гел, или овошен сок.ЗДРАВИ ЗАКУСКИ И СОКОВИ : Од спакувани полица стабилна овошје, да се суво овошје, овошни сокови, и замрзнато овошје, Дол е светски лидер во пораст, извори, дистрибуција и маркетинг спакувани овошје и здрави закуски за да заличи вашиот ден.ОСВЕЖУВАЧКИ ВКУС : Обидете освежување светла вкус на Дол е спакувана овошје, овошен сок, како и други провизии staples во сите вашите омилени рецепти.Вкус Име : Diced Праски.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи