.

.

YYST Хокеј дух пакостник Екранот Ѕид Хокеј дух пакостник Складирање Носителот Управување со Завртки - У Стил

YYST Хокеј дух пакостник Екранот Ѕид Хокеј дух пакостник Складирање Носителот Управување со Завртки - У Стил

DEN 0.00

Износот
Залиха

Дојде со една складирање држачот за хокеј дух пакостник - Нема хокеј дух пакостник вклучени.Хардвер вклучени во пакетот.Не ' рѓосувачки Челик 304 - нема рѓа за yearsd.Погодна за отворен или затворен употреба.Лесно да се Инсталира.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи