.

.

Inglasco Обратна Ретро Двојна Логото Сувенири Хокеј Дух Пакостник (Oilers)

Inglasco Обратна Ретро Двојна Логото Сувенири Хокеј Дух Пакостник (Oilers)

DEN 0.00

Износот
Залиха

NHL Тим Логото Сувенири Хокеј дух пакостник.Карактеристики Полна Боја Напред и Назад Графика : Ретро Throwback Лого на Предната Страна; Дома Џерси Логото на задната Страна.Лиценциран NHL Предмети.Направени од страна на Inglasco, Службен Пак Снабдувач на NHL.Регулатива Големина : 3" x 3" x 1".NHL Обратна Ретро Тим Логото Сувенири Хокеј дух пакостник.Полна Боја Тим Графика.Лиценциран NHL Предмети.Направени од страна на Inglasco, Службен Пак Снабдувач на NHL.Регулатива Големина : 3" x 3" x 1".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи