.

.

Зелена Бисквит ОлимпискитеЗнаме Пак - САД

Зелена Бисквит ОлимпискитеЗнаме Пак - САД

DEN 311.76

Износот
Залиха

Останува Станот - отпорен на превртување и нервира одново.Игра на улица како вистински дух пакостник на мраз.Идеален за употреба од страна на почетници и аргументи.Одлично за улица, ролери, или рекреативни хокеј и исклучување на мраз обука.Помага да се развие еден допир помине, пети влече, и чинијата поминува (не за снимање).Зелената Бисквит "ЗНАМЕ" пакови се надоврзува на Оригиналниот Зелена Бисквит полагање пак дизајн.Тие слајд без никаков напор на речиси секој груба површина, што ќе ви овозможи да се игра на приоди за автомобили, паркинзите, улиците, подруми и тениски игралишта, со чувство на дух пакостник на мраз.Зелена Бисквит ЗНАМЕ пакови опишат еден од 11 различни земја знамиња и се одлични за прикажување на национална гордост, го вашиот омилен тим, или само што помага да се оддели вашиот Зелена Бисквит пак од другите.Она што го прави Зелена Бисквит полагање пакови идеален е дека тие се дизајнирани за да ви овозможи да се практикуваат на нерамни површини, со чувство на дух пакостник на мраз.Нивниот уникатен дизајн карактеристики вклучуваат : Останува станот - отпорен на превртување и flipping Street дух пакостник со мраз feel Ideal за почетници или pros Makes игра лесен и забавна, не треба да се јаде-up скапи мраз време кога ќе може да се практикуваат во вашиот патеката за помалку!Направени на улица, ролери, или рекреативни хокеј и канцеларија training Helps се развие доверба и подобрување на три основни sitckhandling вештини : one-touch поминува, пети-влече, и чинијата passes For поминува и болни ракување само, не за снимање (изберете Зелен Бисквит "Угарка" пакови за снимање).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи