.

.

Самостојна Провизии Кабинет-Провизии Организација и Складирање, Сиена Даб-Организира Каде Екстра Складирање е Потребно

Самостојна Провизии Кабинет-Провизии Организација и Складирање, Сиена Даб-Организира Каде Екстра Складирање е Потребно

DEN 0.00

Износот
Залиха

ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ : Содржи вашите нередот и хаос со овој складирање кабинет.Ова дрво складирање кабинет додава стил и функционално за секоја соба во вашиот дом.ЛЕСНО ДА се СТАВИ ЗАЕДНО : Врамени панел врати.провизии кабинети, кујната провизии складирање кабинет, провизии кабинет, провизии складирање кабинет, кујната провизии кабинети.На затворени врати панел има мозок пристап за лесно полнење на мобилни телефони, таблети, компјутери, и повеќе.МНОГУ УБАВО : Четири прилагодливи полиците.Полиците се овозможи различни уредувачки опции.самостојна провизии кабинет, кујната провизии кабинет, комунални складирање кабинет, високи провизии кабинет со врати, кујната провизии кабинети со вратите и полиците.Оваа 2-вратата за складирање кабинет карактеристики прилагодливи база levelers.Сиена Дабови заврши.Овој елегантен кабинет ќе изгледа добро и да ви се организирани во еден кадар.складирање ковчегот, провизии ковчегот, дрво провизии кабинет, самостојна провизии, churio кабинет, самостојна провизии, плакарот кабинет 96inch високи.Собранието е потребно.ДИМЕНЗИИ : 47.165" L x 19.449" W x 30.276" H. Содржат вашиот нередот и хаос со овој складирање кабинет.Зад врамени панел врати на овој тесен складирање кабинет се четири прилагодливи полици за чување ништо од провизии храна за да се меки бања крпи.провизии вратата, кујна cabinetes, panty кабинети ,кујна cabnite, браун дрво провизии складирање кабинети, складирање cabinent, слободни стои провизии кабинет,expresso кабинет, провизии кабинети за кујна складирање со врати, cuboard кабинети, pantries и складирање кабинети, armarios став cocina.На прилагодливи полици дозволи за различни уредувачки опции, па не е секогаш соба за вашите високи житни полиња, купишта на постелнина, и повеќе.Оваа 2-вратата за складирање кабинет карактеристики прилагодливи база levelers за да се осигура вашата единица е степен, дури и ако подови не се.Затворен задниот панел со кабелот пристап помине-throughs овозможува лесно полнење на мобилни телефони, таблети, компјутери, и повеќе.W20840645. Завршил во Сиена Даб, ова дрво складирање кабинет додава стил и функционално за секоја соба во вашиот дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи