.

.

149 Притисне Исушени Цвеќиња за Смола со Пеперутка Налепници,ICNOW Вистински Суви Цвеќиња, Лисја со Блеска и 2 Пинцети,Природни Суви Цвеќиња за DIY Сапун Свеќа Накит Поми

149 Притисне Исушени Цвеќиња за Смола со Пеперутка Налепници,ICNOW Вистински Суви Цвеќиња, Лисја со Блеска и 2 Пинцети,Природни

DEN 0.00

Износот
Залиха

Сушени Притисне Цвеќиња Смола Комплет : пакетот содржи 2 пинцети,12 тегли парична казна сјајот, 96 парчиња вистински сушени притисне цвеќе во различни големини и форми и 49 пеперутки на различни бои, 159 парчиња во вкупно, кои можат да ги задоволат вашите видови или барања.Вакуум Пакет : Притисне цвеќиња пакет е независен вакуум спакувани за да се заштити исушени цвеќиња и остава со безбедно испорака.вакуум пакет помага да се задржи на цвеќиња сува и добра форма.и на одделни пакување, исто така, нека не ги користите погодно.Широк Спектар На Употреба : Со овие исушени цвеќиња, лисја и пеперутка групи, тие се погодни за лице декорација, ноктите уметност, сушени цвет ознака, DIY занаетчиски накит, мобилен телефон случај декорација, рачно изработени свеќи, фото реквизити и така натаму, да имате убав визуелен ефект.Вистински Исушени Цвеќиња : Нашата притисне исушени цвеќиња направени од вистински природни цвеќиња.100% природата вистински притисне цвеќиња се сушат и воздухот тесни и запечатени, ги задржат своите живописни бои и форми.Љубезно ве молиме да Напомена : ве Молиме да внимавате при отстранување на притисне на цвеќе од пакување и ги применуваат на вашите проекти.Се користи до што е можно поскоро по отворањето, инаку природата притисне цвеќе ќе се оксидира и discolored од влага апсорпција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи