.

.

Жените Јасно Паричникот Lanyard Симпатична Желе Bifold Паричникот Чанта Држачот На Монета Торбичка

Жените Јасно Паричникот Lanyard Симпатична Желе Bifold Паричникот Чанта Држачот На Монета Торбичка

DEN 167.76

Износот
Залиха

❤ОБЈЕКТОТ ИНФОРМАЦИИ : Име : Жени Јасно Паричникот Lanyard Симпатична Желе Bifold Паричникот Чанта Држачот на Монета Pouch Material : PCV : Димензија : 10.Ние се во насока на обезбедување на клиенти со евтини производи и да понудат клиенти добар шопинг искуство во нашата Продавница. ????Функционална Lanyard Паричник : јасно паричникот има 6 картичка слотови за често користените картички, 1 оддел за пари или слики; Таму е исто така lanyard за да висат на вратот, тоа е многу convenent за вашите да се најде вашите елементи и никогаш не грижете се за да добиете предмети изгубени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи