.

.

ACDelco Професионални 18P2612 Задните Возачот Страна Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

ACDelco Професионални 18P2612 Задните Возачот Страна Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

DEN 0.00

Износот
Залиха

водечки производител на високо-квалитетни производи.меѓународно реноме за нашите разновиден спектар на наградуваниот производи.целосно опремени со state-of-the-art технологија.сите производи се дизајнирани со професионална во умот.постојано осовременување на нашите моќни уреди за да се исполнат барањата на модерниот корисникот.Одговара тип : Возило се Специфични.ACDelco Професионални Паркинг Сопирачка Кабел е високо квалитетна замена компонента за вашето возило е паркинг сопирачка систем.Секој паркинг сопирачка кабел има пластика-обложена челик за да се обезбеди чувствувате отпорност на корозија и да се обезбеди непречено функционирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи