.

.

ACDelco Професионални 18P97204 Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

ACDelco Професионални 18P97204 Паркинг Сопирачка Кабел Собранието

DEN 431.52

Износот
Залиха

Произведено во Кина.Пакет висина : 25.3 cm.Пакет должина : 5.4 cm.Пакет ширина : 24.2 cm.ACDelco Професионални Паркинг Сопирачка Кабел е високо квалитетна замена компонента за вашето возило е паркинг сопирачка систем.Секој паркинг сопирачка кабел има пластика-обложена челик за да се обезбеди чувствувате отпорност на корозија и да се обезбеди непречено функционирање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи