.

.

FEETCITY Унисекс Бебе Чевли Момчиња Девојчиња Патики Младата се Лизга На Прво Одење Чевли Деца Секојдневен Ѕвезда Патики Креветчето Чевли

FEETCITY Унисекс Бебе Чевли Момчиња Девојчиња Патики Младата се Лизга На Прво Одење Чевли Деца Секојдневен Ѕвезда Патики

DEN 335.76

Износот
Залиха

Платно.Увезени.не се лизга ЕВА единствена.Мека Горниот:мека платно горниот и памук поставата обезбеди бебе со максимална удобност и да се задржи на нозе удобно и стабилност, што е добро за бебето стапки на раст и да им овозможи на вашето бебе девојки и момчиња да уживаат во исклучителни задоволство на учењето одење.Флексибилен и Лесен Outsole:Флексибилни и издржливи ЕВА влечење трговци со ултра-светло дизајн, Тоа може да го намали товарот на бебето нозе и обезбедува одлични зафат и удобност за бебе;Лесни, Меки и против пролизгување единствена е добро стокмено да се направи одење чувствуваат природни за учење на прошетка.Отстранлив Insole:отстранлив insole е дизајниран со саќе дупка, овозможувајќи дете е нозете да се дише слободно.Исто така, обезбеди стабилност и им даде на вашите деца дополнителна поддршка додека пешачите.Лесно се Носат:Лесно исклучување и лесно за.Горниот дел има добра еластичност, да остане на вашето бебе на нозе и никогаш не падне.Одговараат за индексирање, одење, играње, Дозволете вашите деца да уживаат голема забава време.Најдобар Подарок за Деца:Класичната ѕвезда на стил, Мода и обичните патики,тоа е популарна со вашето дете.Тоа е Погодна за секој Прилики како Дневна,Семеен Собир,Затворен Играње.Материјал : Polester.Затворање Тип : Мрзливи Мокасини.Сезона : Пролет Лето Есен Зима.Предмет Тип : Бебе/Дете Момчиња Девојчиња Патики Чевли.Големина : Одговара За Бебе/Дете Момчиња И Девојки.Стил : Дизајнирани за бебе момчиња и бебето девојки од 0-36 месеци.Погоден за пролет, лето, есен и зима, сите во текот на годината.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи