.

.

Црн Фломастер Боја Пенкала - 6 Pack Акрилик Црна Постојан Напредок, за 0,7 mm Дополнителна парична Казна Совет Боја Пенкало за Уметнички проекти, Цртање, Рок Сликарство, ?

Црн Фломастер Боја Пенкала - 6 Pack Акрилик Црна Постојан Напредок, за 0,7 mm Дополнителна парична Казна Совет Боја Пенкало

DEN 564.00

Износот
Залиха

【ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ】црна трајна боја маркер е киселина слободни.Тоа е хемиски стабилна, водоотпорни и отпорни на абење.Тоа е одлична алатка за уметнички проекти, DIY занаети, честитки, постер одлуки, сликарство, истакнувајќи и домашни задачи. 【МАЗНА & ПРЕЦИЗНИ ПИШУВАЊЕ】Со 0.7 мм пенкало совети, црна боја пенкало е специјално дизајнирана со еден носат-отпорни и притисок-отпорни длето совет, со кој се овозможува за прецизна контрола и помага да се постигне течност и мазна јасно пишување.Пигмент мастило е водоотпорен, хемиски стабилна и брзо сушење. 【РАБОТИ НА РЕЧИСИ СЕКОЈ ПОВРШИНИ】црна боја пенкала работи на речиси секој површини како што се рок, платно, дрво, метал, стакло, керамика, пластика, гума итн.Тие се најдобрата алатка за creativities!. 【БЕЗБЕДНО и НЕ-ТОКСИЧНИ】пигмент мастило е вода врз основа на која е без мирис, нетоксичен, lightfast и водоотпорен.Тоа е еколошки и 100% сигурна за децата, учениците и студентите, тинејџери & возрасните. 【ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА】Секој акрилна боја маркер е независно тестирани и селектирани за да се обезбеди перформанси што очекувате.E-mail нас ако имате какви било прашања или предлози со овие боја маркери.Секој производ ужива Слободни Целосна Наплата Без Причина се Бара и услуги на клиентите во рок од 24 часа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи