.

.

Jetczo Мачка Пердув Играчки Замени, Мачка Стапче Играчка Закачка Refills Природни Пердув Црви Refills со Ѕвона за Внатрешна Мачка Интерактивна Играчки Вежба Играње

Jetczo Мачка Пердув Играчки Замени, Мачка Стапче Играчка Закачка Refills Природни Пердув Црви Refills со Ѕвона за Внатрешна

DEN 215.76

Износот
Залиха

【Природни Пердув Замени】Мачка пердув закачка играчки се направени од сигурно, не-токсични, еко-пријателски материјал.Пердуви refills се природни и не се токсични обоена. 【Лесно да се Замени】Секој рефил има мала кука, синџир, јамка или прстен за да се поврзете со мачка стапче играчка.Лесно да се замени со пердуви или црви и да комуницирате со вашите мачки. 【8pcs Пердув Refills】Оваа мачка пердув играчка замени сет вклучува 1*сини клетки пердув, 1*розова мобилен пердув, 1*зелена мобилен пердув, 1*розова dragonfly, 1*жолта dragonfly, 1*портокал пердув, 1* бел пердув, 1* шарени пердув.Доволно за вас да се промени и да го користите за некое време. (Не Вклучува Прачки). 【Комуницирате Мачка Пердув Играчки】Нашата мачка закачка играчки може да им помогне на вас и вашите домашни миленици се дружиме во смешни way.By тресење на пердуви или црви, вашиот малку мачки ќе биде возбудлив и се јавуваат нивните лов instinctives, исто така enhacing односот помеѓу вас и вашите домашни миленици. 【Чувајте домашно Милениче е Здрава】Ако немате време да се земе вашите миленици вежбање и компанија со нив, мачката пердув играчки може да донесе вашите миленици здраво тело и расположение.Бидете сигурни дека вашиот мачиња среќни и здрави.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи