.

.

Oulaer Коса 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Права Потенцира 1B27 Боја Бразилецот Remy Косата Црна Жените Пред Извлечен Природни Косата Со Бебе Коса 150 Густина 22 Inch

Oulaer Коса 13x4 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Права Потенцира 1B27 Боја Бразилецот Remy Косата Црна Жените Пред

DEN 6695.76

Износот
Залиха

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи, медиум е 22-22.5 инчен и големи е 23-23.5 инчи. 2.Чипка Боја : Транспарентна Стандардно, светло кафена и темно кафена треба да ме контактирате однапред.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака. 3.Боја на коса : Нагласи 1 B27. Косата Густина : 150%(Default).Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. 5.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Големина : 22" Чипка : 13x4 чипка Коса Спецификации : 1)Тип : Бразилски човечка коса чипка пред перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Директно 4)Губење на Густина : 150% густина 5)Коса Должина : 16-24 Инчен 6)Боја : Нагласи 1 B27 7)Чипка Боја : Транспарентна 8)Ззп големина : медиум capsize во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме контактирајте со нас пред да се направи исплата) Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, браун чипка капа со бебе коса default 9)Обемот : 22.25" 10)Пред да тилот : 14.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.75" 13)Храм на храмот (низ назад) : 15" 14)Задниот дел на тилот : 5.5" 15) Glueless перики : чипка пред перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 16)Статии страна на пакет : 1 парче само Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и Транспарентен капа боја.Ви благодариме!!!Насоки 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или пресврт коса 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи