.

.

Пинцети Веѓа Tweezer Рамен Совет Eyelash Продолжување Пинцети Веѓата Коса Отстранување Средување Клипови Шминка (Боја : Сребро)

Пинцети Веѓа Tweezer Рамен Совет Eyelash Продолжување Пинцети Веѓата Коса Отстранување Средување Клипови Шминка (Боја :

DEN 0.00

Износот
Залиха

NFEGSIYA "На аглеста пинцети комплет веѓа пинцети не е само добро за прецизни удирање на веѓите и за грчевито држејќи се за или отстранување на мали и краток еден косата, но, исто така, совршен за лажни трепки и приложување двојно eyelids.овие прецизност пинцети може да се направи занаети, накит, електроника, лабораториска работа, итн.Професионална прецизност пинцети за отстранување на ingrown коса, влечење splinters и пинцети од непослушните веѓа коса, удирање брадата коса, отстранување на носот коса и сите несакани тело, коса, парична казна коса.Продавница оваа Tweezer Коса Комплет во вашиот прва помош комплет или паричникот за хигиенски итни случаи.Лесно да се отстрани најтешките и најмалите влакната со удирање и да сфатат било коса и без да се прекрши тоа.Овие убавината на косата пинцети се неопходен инструмент за било нега на кожата или убавина рутина.Тоа е најдобриот подарок за девојки и жени.Можете да ја сместите во вашата шминка кеса што може да се земе било каде.".

Декларираните карактеристики

Поврзани производи