.

.

Професионални Нерѓосувачки Челик Ingrown Коса Пинцети Blackhead Смена Splinter Tweezer Whiteheads Comedones Екстрактор На Акни, Отстранување Алатка Tweezer(Остар Совет)

Професионални Нерѓосувачки Челик Ingrown Коса Пинцети Blackhead Смена Splinter Tweezer Whiteheads Comedones Екстрактор

DEN 162.96

Износот
Залиха

Пакетот вклучува : 1 buc ingrown коса помош на пинцета;Боја : сребро;Големина : 4.33 инчи во должина и 0.39 инчен во ширина.Направен од професионална одделение од нерѓосувачки челик,од исклучителна изработка,мазна,носат-отпорни, и отпорни на корозија.Остри врв и совршено подреден во средина,кои го прават тоа многу лесно да се извлече ingrown косите,blackheads,whiteheads,акни и сл.Потсетување : ве Молиме чисти пред и по употреба.(Доаѓа со пластична кутија за да ви помогнат подобро да се запази овој производ за да се избегне загуба.).ВНИМАНИЕ ве МОЛАМ : Исклучително остар зашилен врв.Ве молиме чувајте ги надвор од дофат на деца.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи