.

.

Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети за Веѓи Лицето Коса Eyelash Екстензии

Професионални Нерѓосувачки Челик Пинцети за Веѓи Лицето Коса Eyelash Екстензии

DEN 2028.00

Износот
Залиха

Укажа помош на пинцета : Екстремно остри пинцети кои се одлични за навистина парична казна мали или ingrown влакната.Коса пинцети : Одлична за отстранување на влакна на поголеми области на вашето лице или околу вашиот бикини линија.Посочи коса пинцети : Ова е најпознатите разноврсна пинцети дека може да се користи за прецизни работа како што веѓите и ingrown влакната.Класичен пинцети : Прецизност-усогласена коса совет за поголема примена цел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи