.

.

Bagnosis Поли Mailers 10x13 Во. 100 Тропски Цвеќиња Поли Mailer Превозот Коверти, Превозот Торби за Облека, Поштенски Пликови Пакување за Мал Бизнис, Пакување Кеси за Превозот, Polyma

Bagnosis Поли Mailers 10x13 Во. 100 Тропски Цвеќиња Поли Mailer Превозот Коверти, Превозот Торби за Облека, Поштенски Пликови

DEN 0.00

Износот
Залиха

СТОЈАТ НАДВОР И ДА ГИ ИМПРЕСИОНИРААТ!Вие веќе знаете дека секој купувач adores единствена или супер-симпатична unboxing искуство.И дека unboxing дури и може да влијаат на тоа дали тие доаѓаат врати за уште!Па ние направивме голем број на сопствени превозот кеси за мал бизнис кои ќе ви ги импресионира вашите повтори купувачи пред тие дури и отворен печат!.СИГУРНО, ЛЕСНО КОРА И РЕЦИКЛИРААТ ПОЛИ MAILERS!Овој пакет на 100 Тропски Цвеќиња Polymail Кеси се 10x13" со дебел 1.5" Неважечки Лепило Затворање.Лесно да лупам и блиски, речиси невозможно да се чепка!Вашиот прекрасен дизајн mailers поли кеси ќе остане безбеден, додека се достави до вашите клиенти.ОН ПОМЕСТЕНА СО HIGN ЛИЗГА ФИЛМ : Облека и не-кршливи предмети слајд во секој поли mailer како сон со нашите високо-лизга филм внатрешниот.И тоа е божји дар кога имаш 100+ предмети за да ја испратите, како и денес!Оваа 10x13 поли писмото, често се користи како кеси за пакување на производи (не-кршливи) и превозот торби за облека.ДЕБЕЛИ, ТРАЈНИ, ВОДООТПОРЕН и СОЛЗА-ДОКАЗ ПОШТЕНСКИ ТОРБИ : Ние ги користиме 2.36 мили, Разнесени Филм Богородица ЈП за сите наши мејлинг кеси.Тие се 100% нетранспарентно, без мирис и компатибилен со сите мастила, поштенски марки и налепници сакате да ја користите.Всушност, тие не се разликува од редовните кеси користите – само поубава!Овие мали бизнис материјали за пакување ќе те спаси некои цена на превозот.ИСТО КАКО и СИТЕ POLYMAILER ПАКЕТ КЕСИ, нашиот дебел кеси ќе пункција со остри предмети, па бидете сигурни дека за да се меур заврши на прво место!Исто така доаѓа со 30-Ден Гаранција.Значи, мерката до вашиот предмети и гледањето на нашиот 10x13" поли торба најголемиот дел поставување одговара, ред од Bagnosis со доверба.Најтешкиот дел е одлучувањето која боја да ја добиете!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи