.

.

XINGYHENG 6Pcs 2Set Влијание Одделение Приклучок Адаптер Приклучок Хексадецимален месо тело Влијание Возачот Штекер Малку Сет 1/4 3/8 1/2 (Сребро)

XINGYHENG 6Pcs 2Set Влијание Одделение Приклучок Адаптер Приклучок Хексадецимален месо тело Влијание Возачот Штекер Малку

DEN 0.00

Износот
Залиха

1.ВИСОК КВАЛИТЕТ на : Квалитетот е гаранција со овој 6 парче цврсти и издржливи цврст челик сет дизајниран да издржи вртежен момент компресија под повеќето стандардни употреба ситуации.Надворешноста анти-атмосферски слој обезбедува дополнителна заштита од штета против елементи и супстанции како што се нафтата и течности кои може да дојде во контакт со наставката барови при користење со поправки, како што во автомобилската сфера. 2.УПОТРЕБА : Овој 3 дел Хексадецимален месо тело Малку Возачот Продолжување Бар во Собата е дизајнирано за да се задоволат најразлични потреби.Се вклопува удобно и сигурно во вашиот вежба чак или рачни возачот.Се состои од вашиот најчестите малку големини 1/4", 3/8", и 1/2" менување на месо тело големини.Обезбедува флексибилност и погодност без разлика на тоа која алатка сте одбрале да го користите.Одлично за DIY, автомобилската поправки, апарати за одржување, а повеќето воопшто поправки.Одлична алатка прилог на било алатка кутија сет. 3.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Прикачете овие extender барови да било напојува или cordless вежба чак или Влијание возачот да ја претвори во голема брзина орев возачот.Се користи во инсталацијата на пневматски шрафцигер, електрични шрафцигер, пневматски вежба, рачен шрафцигер и други инсталација за хексагонална алатка.Тоа е добар додаток за конверзија. 4.АПЛИКАЦИЈАТА:Овој адаптер сет е дизајниран за да се обезбеди безбедно заклучен во продолжување на вашата постоечка алатка.Обезбедува дополнителни должина да се постигне во мноштво на тешко да се постигне места.Пролетта топката заклучување обезбедува тесна се вклопуваат во возач главата за да се спречи лизгање при користење.Специјално изработени за да ги собере безбедно во рака одржа возачот, вежба возачот или влијание клуч.Се користи за универзален приклучок, влијание адаптер и редуктор поставени, универзална заеднички сет, приклучок адаптер и вози редуктор поставени. 5.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 PCS : 2 ПАРЧИЊА 1/4", 2 ПАРЧИЊА 3/8", 2 ПАРЧИЊА 1/2" секој со 1/4" хексадецимален месо тело/возач битови се вклопува сите брз-промена вежба chucks систем.Се врти било која власт вежба во сила орев возачот.Здрав пролет-натоварени топката имајќи има приклучоци безбедно место во сиднеј snap-на цврсто и нема да се лизга надвор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи