.

.

Гејтс 38216 DriveAlign Автоматско Појас Се Вози Tensioner

Гејтс 38216 DriveAlign Автоматско Појас Се Вози Tensioner

DEN 0.00

Износот
Залиха

Сеопфатна линија вклучува делови за да ги собере автомобили, комбиња, спортски автомобили и лесни камиони, домашни и увоз (Европски и Азиски).Произведени со користење на иста или подобрена технологија и квалитет на материјали како Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел, осигурувањето фабрика натпревар.Патентирана лавиринтот печат ги штити внатрешните компоненти да ги исполнуваат или надминуваат OE животен век и барања.Патентирана вибрации-испуштање на системот апсорбира екстремни вибрации за да се подобри tensioner, како и појас и додаток за во автомобил, живот.Torsional круг пролет дизајн обезбедува сигурност, како и во согласност со тензии.Гејтс е глобален лидер во Оригинална Опрема систем дизајн и го носи истиот OE-квалитет, издржливост, се вклопуваат и изведба на нашата премиум Drive Align Автоматско Појас Tensioners.Ние се обезбеди секој tensioner е произведен цврсти tolerances и спецификации со кои се гарантира OE одговара, форма и функција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи