.

.

Мажите е Сува Fit Долг Ракав Голф Кошула - Брз Сува Поло Маици - UPF 30, Водат Ткаенина

Мажите е Сува Fit Долг Ракав Голф Кошула - Брз Сува Поло Маици - UPF 30, Водат Ткаенина

DEN 790.80

Износот
Залиха

88% Полиестер, 12% Elastane.Копче затворање.ВЛАГА WICKING ТЕХНОЛОГИЈА - се Каже збогум на Г-дин Испотени!Направена со сува fit ткаенина, овој долг ракав голф кошула апсорбира и evaporates потење на осветлување брзина.Ова ви го чува на ладно и суво на овие топли летни денови.UPF 30 ДА се ЗАШТИТАТ СЕБЕ си - Овој долг ракав поло не е само наменета за зима.Го носат овој голф-поло, во текот на тие топли денови премногу и да се заштити кожата од штетните УВ зраци. 4-НАЧИН ВОДАТ ТКАЕНИНА - Подобрување на вашите перформанси со оваа флексибилна механички водат материјал.Оваа collared поло кошула е стандарден лабава одговара, овозможувајќи за комплетна опсег на движење.Ова ви овозможува лесно да ги ротира и совршен вашиот замав.АНТИ-МИРИС МАТЕРИЈАЛ - Ништо полошо од прв фаул открија дека здивот на себе, по долго ден во тек.И доверба ни се, вашата сопруга сигурни дека не го цениме тоа или.Нашата анти-мирис технологија запира смрдеа пред тоа некогаш почнува.ФИРМА ЈАКА, СКРИЕНИ КОПЧИЊА, ЕЛАСТИЧЕН РАКАВИ - Овие уникатно дизајниран долги ракави polos се изградени со различни кул карактеристики што ќе дојде до љубов.Јака е наменета да ја задржи својата првобитна форма и да се спречи виткање после секое миење, на елегантен копчето размавта го задржува копчиња на вашиот кошула скриени и еластичен ракави дека престане во зглобовите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи